iPhone uzun bir zaman sayılabilecek bir süre sonunda yeni firmware‘ini yayınladı. 3.1.3 sürümü olarak yayınlanan yeni firmware’i her zaman için heyecanla yüklemek isteyen kullanıcılar olacaktır, ancak;

 Unlock ile kullanlar

 Cihazlarını yurtdışından almış olanlar

 Fake Imei kullananlar 

 Kesinlikle bu sürümü kurmasınlar yoksa telefonunuzu sadece iPod olarak kullanırsınız ki bu da uzun bir zaman telefonunuzun bu durumda kalması anlamına gelebilir, o nedenle bir kaç gün beklemeniz de yarar var.

Cihazlarını yukarıdaki üç maddenin dışında almış kullanıcılar (türkiyeden alanlar) iTunes‘in de sürümü eğer itunes 9.0.3 ise o zaman hemen bu sürüme telefonunuzun yazılımını güncelleyebilirsiniz. iTunes’e girerek telefonunuzun yazılımını 3.1.3 sürümüne güncelleyin, ardından da RedSnow’un final sürümünü açtıktan sonra daha önce indirmiş olduğunuz sürüm olan 3.1.2 restore ipsw dosyasını RedSnow içinden gösterin. Bu durumun ardından telefon rehberiniz ve cydiadan yüklediklerinizin yerinde olduğunu görmek sizi mutlu edecektir. Tabi her zamanki jailbreak‘te olduğu gibi Cydia Sources kısmından “repo.beyouriphone.com” eklemeniz ve o kaynaktan da “patch 3.1″ (Appsyc 3.1) yamasını kurmanız yeterli olacaktır.

Yeni sürümünüz hayırlı olsun güle güle kullanın. Yorumlar (1) -

haluk_

biz garibanık be gardaş nerde onları alcak sipali : - )
04 Şubat 2010 - Yanıtla


Yorum ekle