Herkesin kendine göre bir antivürüs programı vardır. Kimileri Eset, kimileri KasperSky, kimileri ise avira antivir, avg, panda gibi çeşitli antivürüs programlarını kullanır. Tabiki içlerinden en çok tercih edilenlerde var.Benim favorim , bütün antivürüs programlarını test ettikten sonra , Eset Nod 32 . Haziran ayında Microsoft bir sürpriz yaparak kendi antivürüs programının betasını çıkardı. Herşey bu süreçten sonra başladı :)

Microsoft Security Essentials final sürüm.

MS imzalı ücretsiz anti-virüs yazılımı Security Essentials'ın final sürümü hazır. Linkler burada.Bir yıllık bir geliştirmenin ve beta test sürecinin ardından Microsoft Security Essentials çıktı. Microsoft'un bu ücretsiz güvenlik yazılımı daha önce yaptığımız haberlerde belirttiğimiz gibi özellikle Facebook üzerinden yayılan Koobface gibi zararlılara karşı oldukça etkili bir yazılım.

Haziran ayınca halka açık beta'sı açılan bu yazılım, sadece 24 saat içerisinde maksimum indirme limitine ulaşmıştı. Yasal Windows XP, Windows Vista ve Windows 7'nin 32 ve 64 bit sürümlerine sahip olanlar için ücretsiz. 22 Ekim'de çıkacak olan Windows 7 paketinin içerisinde yer almıyor. Ancak Windows 7 sahipleri, indirip yasal bir şekilde kullanabilirler.

Microsoft tüketici güvenliği genel müdürü Amy Barzdukas "Tüketiciler bize gerçek zamanlı güvenlik yazılımlarının korumasını istediklerini söylediler. Bununla birlikte bu tür yazılımlara para ödeyemediklerini veya ödemek istemediklerini de biliyoruz. Microsoft Security Essentials ile tüketiciler edinmesi ve kullanımı kolay, kullanıcının işini bölmeyen, çok kaliteli bir korumaya sahip olabilirler."

Desteklenen diller arasında şimdilik Türkçe yok. Aşağıdaki bağlantılar İngilizce sürümler için geçerlidir.

Download:Windows Vista ve Windows 7 için (64-Bit)Windows Vista ve Windows 7 için (32-Bit)Windows XP için

Bilgi için: MicrosoftTelefon: (212) 258 59 98 pbxYorumlar (2) -

web sitesi

Başka sayfalarda arayıpda bulamadığım paylaşımdı teşekkürler
07 Ekim 2015 - Yanıtla


php yazılım

Uzun süredir aradığım konuydu. Teşekkürler.
26 Aralık 2015 - Yanıtla


Yorum ekle