Aramızda Windows 7 ile tanışmayanımız yoktur herhalde.Ve günden güne sistemleri sıfırlayıp yerine Windows Seven yükleyen sayısı artmakta.Windows xp kullanırken kesinlikle service pack yamalarını merakla bekliyordum.Çıkan her service pack performans açısından xp yi oldukça ileri taşıyordu.Hatta çıkan her service pack bir windows'du diyebiliriz. Şimdi düşünüyorumda Windows 7 için çıkacak olan ilk yama Service Pack 1 paketi ne gibi yamalar içereçek?Biz bu değişiklikleri farkedecek miyiz?

Bakın  Windows ürün menajeri Chris Flores bu konu hakkında ne demiş: " Windows 7'nin toplam kalitesinin çok sağlam olduğunu, cihazların Windows tarafından sorunsuzca tanındığını ve Windows'un sağlık ölçümlerinin de çok iyi durumda olduğunu belirtti. Service Pack 1 çıksa da kullanıcıların fark edeceği çok büyük bir fark olmayacağını aktardı."

Windows 7 SP1 , daha ziyade otomatik güncelleştirmeleri kullanmayan kullanıcılar için her şeyi bir araya toplayan bir paket olacak. SP1'in diğer önemli işlevi de yeni bir Windows 7 alan kullanıcıların, o ana kadar çıkan bütün güncelleştirmelerin kurulu olduğu, kurulur kurulmaz güncel bir Windows 7'ye sahip olacak olmaları. Yorumlar (1) -

msn indir

güzel paylaşım saol
07 Mart 2010 - Yanıtla


Yorum ekle